środa, 19 marca 2014

Plan ćwiczeń na spalanie tkanki tłuszczowej! Fit and sexy body !

W poprzedniej notce pisałam , że kolejna będzie o ćwiczeniach na spalenie tkanki tłuszczowej. Poniżej opiszę Wam mój plan na cały tydzień, który daję świetne efekty aby zgubić zbędne kilogramy, wymodelować figurę i być fit. :) A więc przejdźmy do sedna tematu:

  • Poniedziałek: 2x10minutowe ćwiczenia na brzuch Mel B, jazda na rowerze 60 min( gdy jest ładna pogoda) lub 15 minutowy trening cardio Mel B
  • Wtorek: 2x10minutowe ćwiczenia na pośladki z Mel B , 2x10minutowe ćwiczenia na nogi z Mel B
  • Środa: 2x10minutowe ćwiczenia na brzuch Mel B, jazda na rowerze 60min ( gdy jest ładna pogoda), lub 15 minutowy trening cardio Mel B
  • Czwartek: 2x10minutowe ćwiczenia na pośladki z Mel B,2x10minutowe ćwiczenia na nogi z Mel B
  • Piątek: 2x10minutowe ćwiczenia na brzuch Mel B, jazda na rowerze 60min ( gdy jest ładna pogoda), lub 15 minutowy trening cardio Mel B
  • Sobota: wolne
  • Niedziela: wolne
Przez pierwsze 2 tyg zamiast dwóch serii każdego treningu na brzuch, pośladki, nogi możemy zacząć od jednej serii, aby przyzwyczaić powoli organizm do wysiłku.Jednak po 2 tyg musimy zwiększyć ilość treningu, ponieważ ciało może przyzwyczaić się do takiego wysiłku i nie będzie dalej dawało jakiś większych rezultatów. Starajmy się wykonywać każde ćwiczenie dokładnie.Każdy trening zaczynajmy od 5 minutowej rozgrzewki. Np od pajacyków,podskoków, skip A i B, aby rozgrzać nasze ciało. Po 1-1,5 miesiąca będziesz znała bardziej swoje ciało, więc wtedy sama możesz modyfikować ćwiczenia, które będą najbardziej Tobie odpowiadały.
Pamiętajmy także o zdrowym odżywaniu. Nie trzymajmy się skrupulatnie diety. Jedzmy zdrowo, liczmy kalorie, unikajmy nadmiernej ilości słodyczy lecz nie odmawiajmy sobie wszystkiego! :)
Zostało 3 miesiące do wakacji, to wystarczy, aby odmienić swoje ciało :)


brzuch
 
 nogi
 
pośladki
 
 cardio
 

Jeśli nie masz motywacji i ciągle odkładasz trening na poźniej, pooglądaj te zdjęcia! Tak, Ty też możesz tak wyglądać i to nie jest abstrakcja, to jest możliwe!

 Dziękuje wszystkim za odwiedzanie mojego bloga i do następnej notki! :)

środa, 12 marca 2014

Chcesz schudnąć i wymodelować sylwetkę? - Wsiądź na rower !!Dziś piękna pogoda w Polsce, zatem grzechem byłoby z niej nie skorzystać i wsiąść na rower! Polecam taką aktywność fizyczną, gdyż znakomicie modeluję ona naszą sylwetkę i spala kalorię. Podczas godzinnej jazdy na rowerze spalamy od 300 do 600 kalorii , dlatego nie musimy trzymać się skrupulatnie diety,dla której trzeba mieć bardzo dużo silnej woli. Nie głodujmy się! :) Przy zdrowym odżywianiu i godzinnej jeździe na rowerze 3 x w tygodniu, możemy świetnie popracować nad swoją sylwetką. Lato przecież już niedługo... :) Ale to nie jedyna zaleta tej aktywności fizycznej. Regularna jazda na rowerze wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, odstresowuję, relaksuję nas. Poprawia wydolność układu krążenia, a tym samym prowadzi do zmniejszenia ryzyka wystąpienia choroby wieńcowej. Samo zdrowie ... :) Zachęcam Was wszystkich do korzystania z tak pięknej wiosennej pogody, wyciąg rower i w drogę! Oprócz roweru polecam ćwiczenia domowe na nogi, pośladki i brzuch. Każda chciałaby mieć przecież idealne ciało, więc w końcu przestań marzyć i walcz oto. :) W następnej notce rozpiszę Wam jakie ćwiczenia wykonuję i mój plan na cały tydzień :) Ja ćwiczę od stycznia i widzę efekty, z których jestem bardzo zadowolona.
 
Miłego dnia/wieczoru:* i do nastepnej notki :)

wtorek, 11 marca 2014

Recenzja podkładu Rimmel Match Perfection

Po jakże długiej przerwie wracam na bloga z recenzją mojego ulubionego podkładu. Przez kilka lat szukając w miarę dobrego dla mojej problematycznej cery podkładu, mogę w końcu powiedzieć, że go znalazłam! :) Jest nim Rimmel Match Perfection. W sumie to moja mama pomogła mi go wybrać... :) Przejdźmy do konkretów :

Opis produktu:
Kryjący, niepozostawiający śladów podkład z zaawansowaną technologią Smar t- Tone dla efektu nieskazitelnej, perfekcyjnej cery w każdym świetle. Wzbogacony drobinkami szafiru dla efektu świetlistej i promiennej cery. Trwałość makijażu przez cały dzień.
Match Perfection zostaje na skórze przez cały dzień i nie wymaga żadnych dodatkowych poprawek. Jest lekki i beztłuszczowy, dobrze się rozprowadza, posiada ochronny filtr SPF18, dzięki któremu cera jest cały czas pod ochroną.
Match Perfection jest idealnym podkładem dla zabieganych współczesnych dziewczyn, ponieważ jego długotrwała formuła utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Kolor nie blaknie, dzięki czemu można nosić go od rana do nocy, bez nanoszenia poprawek.


Cena: ok. 38zł / 30ml

Moja opinia: 
I z tym wyżej podanym opisem mogę się jak najbardziej zgodzić :) Poza tym, że utrzymuję się do 16 godzin na twarzy,bo niestety to nie prawda, natomiast i tak dłuugo się trzyma i to bez ciągłych poprawek, które bez wątpienia wkurzają. Może lekko wysuszyć,dlatego nawilżanie jest niezbędne. Cena w  drogeriach typu Rossman utrzymuję się w granicy 38 zł, lecz warto poczekać na promocję,bo takowe rownież widziałam. W mojej osiedlowej drogerii kupuję go za niecałe 32 zł. Jest bardzo wydajny. Starcza mi na około 5 miesięcy.


Występuję w 6 kolorach. (Dla mnie 101 classic ivory jest idealny, nie jest ani różowy ani żółty)

Piszcie jakich Wy używacie podkładów i jakie polecacie :) Do następnej notki, która będzie już niedługo :)
Dziękuję wszystkim za odwiedzenie mojego bloga
obserwacja = obserwacja
komentarz = komentarz